KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8089494
nr 808 9494
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, påklädningsscen, signerad, ramens innermått: 38x36
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 februari 2013
kl 19:07:32
17/2 19:54:32